Milenecké azyly

Zobrazit filtry Skrýt filtry

Milenecké azyly nebo hodinové hotely či jiná podobná zařízení pro milence, jsou po celém světě zcela běžné. A tak se není třeba ničeho obávat. Je to místo, kde najdete to nejpotřebnější. Nejčastěji jej využívají páry, které hledají diskrétnost, klid a prostor pro intimní chvíle. Hledají místo, kde se mohou na pár hodin ukrýt před okolním světem a se svým protějškem využít čas jenom pro sebe. Ano, i vy se můžete stát jejich spokojenými hosty. Jsou to ubytovací zařízení jako každá jiná, pouze poskytují krátkodobější ubytování. A zpravidla vás to vyjde levněji než si platit klasický pokoj na celý den a noc.

Na našich stránkách naleznete pestrou nabídku takzvaných hnízdeček lásky z Prahy, Brna i celé ČR. Vyberte si z velkého množství kvalitních hodinových hotelů a azylů pro milence, které můžete navštívit se svou partnerkou nebo partnerem. Ať už je vaše láska tajná anebo jen toužíte se svou drahou polovičkou vyzkoušet něco nového, s námi určitě naleznete to správné místo.

Jak takový milenecký azyl funguje?

Jednoduše. Přes telefon nebo e-mail si zarezervujete místo, které se vám zdá sympatické, a dle domluvy si přijedete užít komfortu, který je naprosto srovnatelný s ubytováním v nějakém hotelu nebo penzionu. Navíc v naprosté anonymitě a zcela diskrétně.

Na vás je pouze volba toho správného místa pro vás. Vy se rozhodnete, zda hledáte pěkné a diskrétní hnízdečko, kde budete mít ne jen soukromí, ale také čisto a klid anebo zda od mileneckého azylu potažmo hodinového hotelu očekáváte víc. A toužíte využít třeba i soukromou saunu, vířivou vanu a podobně. Na našem webu najdete nabídky pokojů všech typů a možností. Vybírat můžete z levnějších variant ale i z míst pro velmi náročné klienty. Mnohá ubytování disponují vlastním vchodem pro větší anonymitu a diskrétnost a nabízí také parkovací stání v bezprostřední blízkosti.